Alışveriş Sepeti

0
face-book.png

Teslimat Prosedürü;

Ürün sipariş formu oluşturulduğu ve onay verildiği andan itibaren stok durumu ve gerekli adres, fatura bilgileri tarafımızdan kontrol edilerek eksiksiz olduğu onayı verildiği takdirde,

Öğleden önce verilen siparişler öğleden sonra.

Öğleden sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü sabahında kargoya teslim edilir.

Kargo aksaklığı ve diğer etkenler (resmi tatil, hava şartları, stok durumu vb.) dikkate alındığında kargo teslimi 3 iş günü içinde gerçekleşir.

İade ve geri gönderim;

Satın almış olduğunuz ürünlerin sorunsuz ve güvenilir bir şekilde teslim almanız ve beğendiğiniz beklediğiniz kaliteye sahip olması ve beğeninizi kazanması en büyük temennimizdir elbette.

Fakat fabrikasyon ürünler ve imalat eksiklikleri, mekanik yapıya sahip her üründe olduğu gibi mevcudiyette de sorun yaşanması muhtemel bir durumdur.

Sunmuş olduğumuz ürünler içerisinde belli sınıflandırmalar mevcut olduğunu belirtmek isteriz.

Her ürünün belli bir kalitede olduğu, kişisel kullanım amaçlı ürünlerin bir kereye mahsus kullanılabildiği ürünlerde olduğu gibi.

Kargo nedeniyle tahribat gören ambalaj ve paketlerin kesinlikle teslim alınmaması ve tutanak tutarak kargo fişine dahil edilip direk geri gönderilmesi gerektiğini belirtmek isteriz. (bu konudaki önem siz müşterilerimizin sorusuz bir alışveriş gerçekleştirmesi ve müşteri memnuniyeti için büyük önem arz etmektedir.)

Sınıflandırma yapıldığı takdirde bazı ürünlerde iade durumu söz konusu olmazken, mevcut sınıflandırma dikkate alındığında, ürün yelpazesindeki seçeneklerde, kalite, class ve ürün fiyatı gibi bir çok etken sunulan hizmeti değerlendirmeye almak için önemli bir yer edinmektedir. Alışveriş esnasında ürün seçimi yapılır iken ürün sayfasında kalite sınıfı değerlendirmelerine dikkat edilmesi alışverişinizin müşteri memnuniyetini sağlaması konusunda seçimlerinizde en ideal sonucu vererek alışverişinize değer kazandıracaktır.

İade koşulları kalite sınıflandırması;

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünleri ve Kozmetik ürünleri, gerek ambalaj yapısı itibari ile gerek kişisel kullanım ürünleri olması sebebiyle kesinlikle geri iadesi söz konusu olmayan ürünlerdir.

ORIGINAL değerlendirmesi gördüğünüz ürünlerde, ürünlerin orijinal markasına sahip ürünler olduğu, marka değeriyle aynı değerde ve kalitede olduğunu taahhüt eder, marka ve fabrika garanti iade şartlarının aynı şekilde geçerli olduğunu bildirmek isteriz.

A-CLASS değerlendirmesi göründüğünüz ürünlerde, 1 e 1 replika ürünler olduğu, üretici veya ithalatçı firma tarafından verilen garanti süresi dahilinde garantili ürünlerdir. Geri iade ve değişim koşulları belirtilen şartlar ve koşullar çerçevesinde ve ithalatçı veya üretici firma teslimat ve iade koşulları göz önüne alınarak değerlendirilen ürünler olduğunu belirtir ve kalite sınıfının 1. sınıf olduğunu belirtmek isteriz.

B-CLASS değerlendirmesi gördüğünüz ürünlerde, 2. Sınıf replika olduğu, garanti ve geri iade taahhüdü ModaMagic tarafından sağlanan ürünler olup belirtilen şartlar ve koşullar çerçevesinde değerlendirmeye alınacağını belirtmek isteriz.

C-CLASS değerlendirilmesi gördüğünüz ürünlerde, 3. Sınıf kalite bir ürün olduğu, ürün paketi içerisinde çıkan veya oluşabilecek sorunlar nedeniyle değişim gerektiren durumlar dışında iade ve garantisinin söz konusu olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

İade edeceğiniz ürün ile faturanızı Sitemiz içerisinde bulunan “İade Bilgi Formu” doldurarak, ambalajı hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarları eksiksiz bir şekilde, karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

İadenizin bize ulaşması için gerekli olan acente kodumuzu ( SÜRAT KARGO MÜŞTERİ KODU: 1041175349) şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız. Gerekli olması halinde kullanılmak üzere gönderi takip kodunu saklayınız.

Siparişiniz size ulaştığı günü takip eden 3 iş günü içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 7 gündür.

İade şartlarının kalite sınıflandırması göz önüne alınarak yapıldığını dikkate almanızı rica ederiz.

Ürün iade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartları ve koşullarının uygunluğu değerlendirilmeye alındıktan sonra, istenilen talep doğrultusunda ve mevcut ürün stok durumu göz önüne alınarak aynı ürünün sorunsuz bir modeli tekrar adınıza gönderilir veya talep edilen para iadesi çalıştığımız banka aracılığı ile adınıza havale edilebilir yada belirteceğiniz bir hesap numarasına havale edilir.

Kargo dan kaynaklı paket ve ambalaj darbeli ürünlerin iadeleri dışında, ürün iade talebi ve değişim talebi durumunda, anlık destek ile irtibata geçilerek iade sebebi ve değişim talebi stok kontrolü ile birebir değerlendirme için diyalog kurmak daha sağlıklı bir sonuç için ideal bir ön aşama olduğunu belirtmek isteriz.

Saygılarımızla.

unlock

Gizli & Güvenilir

internette güvenilir alışverişin adresi.

call

7/24 Destek

iletişim desteği, mutlu müşteri.

free

Hızlı Kargo

Hızlı kargo ile zamanında teslimat.

İletişim

icon_homeAnafartlar mah. Sanayi cad. Doğan sokak 3/21 ANKARA

+90 545 545 1915

icon_mailinfo@modamagic.com